O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, by dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą mogli czerpać korzyści. Tworzę, ponieważ lubię, ale i dlatego, że pragnę poprawiać własny warsztat – przez co jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, tudzież chociażby krytykę oczywiście popratą argumentami).
Czytaj i dziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę miłych minut, czytając na bardzo zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie otacza. Oczywiście wszyscy mamy inny punkt widzenia oraz różne preferencje, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem paru słów od siebie, także jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się wciąż edukować.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do głębszego poznawania bloga. Jest on dość rozbudowany, dlatego mam nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie!

Najpopularniejsze

Zobacz także